Bir satın alma kararı vermeden önce yazılımımızı tam olarak değerlendirmenize izin vermek için ücretsiz deneme süreleri sağlıyoruz. Bir lisans satın almadan önce yazılımın ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için lütfen deneme süresini kullanın.

Deneme süresi boyunca, tüm özelliklerimize kullanım erişimi elde edersiniz. Bu, her potansiyel müşterinin platformun tüm özelliklerini tam olarak deneyimleyebilmesini sağlarken veri kötüye kullanımının olmamasını sağlamak içindir.

Yazılımımız, birincil işlevselliğini etkinleştirmek için kayıt için temel kişisel bilgiler gerektirir.

Deneme süreniz boyunca, ürün ekibimiz, e-posta veya telefon yoluyla platformun tüm özelliklerini anlamanıza ve sorun gidermenize yardımcı olmaya hazırdır. Tüm müşterilerimizin satın almadan önce yazılımımızın deneme sürümünü test etmelerini şiddetle tavsiye ederiz.

Ürünlerimizden birini satın alırsanız, ödemeniz yapıldıktan sonra yazılımı kullanma lisansınız etkinleştirilecektir. Kullanıcıların yazılımımızın kullanılmamış sürümünü iade etmesi imkansız olacağından dolayı lisans etkinleştirildikten sonra herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

influencerbul.com.’dan satın aldığınız her hangi bir hizmeti demo (ücretsiz deneme süresi) incelemesini yaparak satın aldığınız için; mevzuat gereği iadesi mümkün değildir. Influencerbul çalışma mekanizması yazılımsal bir altyapı içerir bunun yanı sıra, sisteme kayıt gerçekleştiren bir kullanıcı anında platform içerisinde listelenmeye başlar. bu listelenme pek çok mekanizma ile doğru orantılı çalışarak markalar tarafından yapılan arama ve görüntülenmelerde diğer kullanıcların (lnfluencerlar) listelerdeki sıralamasında değikliğe sebebiyet vererek marka sahibinin satın alma kararına etki eder. Ayrıca elde edilen kayıt hakkı farklı bir kullanıcıya devredilemez.

Bu konu ile ilgili haklar kayıt esnasında ekrana gelmektedir. Kullanıcı platforma kayıt olduğunda bu şartları kabul etmiş sayılır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

Mevzuat niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, Alıcı aşağıdaki hallerde cayma ve iade hakkını kullanamaz:

Alıcının, 14 gün içinde mağazaya iade talebinde bulunduğu halde iadesi mümkün olmayan durumlar aşağıdaki gibidir:

Mevzuat uyarınca Alıcı aşağıdaki hallerde cayma ve iade hakkını kullanamaz:

  • 1- Alıcının isteğiyle kişiye özel olarak üretilen yazılım ürünleri, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler,
  • 2- Kopyalanması mümkün olan ürünlerin paketinin açılması (Yazılım Programları, CD, DVD vb.)
  • 3- Elektronik ortamda anında (uzaktan) ifa edilen yazılım hizmetleri veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar,
  • 4- Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri, cayma hakkı ve ürün iadesi dışındadır.
  • 5- Cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

İptal ve Uyuşmazlıklar

Tarafımıza yapılacak küfür veya hakaret içeren söylemleri barındıran mesajların destek sistemimiz veya e-mail aracılığı ile tarafımıza gönderilmesi, sosyal medya ve benzeri platformlarda “çözülmeyen” sorunlarınızla ilgili firmamıza e-mail ile ŞİKAYET kaydı oluşturmadan marka değerini düşürecek derecede yapılacak yorumlarda ilgili müşterinin tüm hizmetlerinin veya kısmi hizmetlerinin durdurulması veya askıya alınması hakkı saklı tutulur.

Tarafımıza ait herhangi bir hizmetin dağıtılması, dağıtımına aracılık edilmesi veya bu dağıtımlara erişerek hak sahibi olunmayan hizmetin kullanılması veya barındırılması durumlarının tarafımızca tespiti durumunda ilgili müşterinin tüm hizmetlerini durdurma veya askıya alma hakkı saklıdır, yaşatılan maddi mağduriyet giderilmesi durumunda hizmetleri tekrar erişime açılacaktır.