Biz Kim miyiz?

Türkiye'nin En Doğal Influencer Platformu

SVG

Biz Kimiz?

Influencerbul, markaların influencerlara ulaşarak tanıtım ve işbirliği yapabilmelerini kolaylaştıran bir influencer arama platformudur.

Bu Platform Nasıl Çalışır?

Tüm dünyaya açık olan arama motorumuz sayesinde firmalar ücretsiz olarak influencer marketing alanındaki ihtiyaçlarına yönelik arama yapabiliyor. Böylelikle nasıl influencer bulabilirim? sorusu yanıtlanmış oluyor.

Pek çok influencer’ın aklındaki bazı sorular ise influencer başvurusu nasıl yapılır? Instagram’da işbirliği nasıl yapılır? Nasıl influencer ajansı bulabilirim? 

İşte Influencer Olmak İçin Gerekenler

Instagram ve Tiktok’da influencer olmak ve Youtuber olarak para kazanmak içinse tabiki içeriklerinizin ilgi çekici olması gerekir. Günümüzde Tiktok ve instagram fenomenleri firmalarla işbirlikleri yaparak para kazanabilmektedir. Instagram’da işbirliği nasıl yapılır sorusunun yanıtı ise tabiki influencerbul. Kullanımı çok kolay olan influencer arama motoru sayesinde ilgili kategori ve anahtar kelime arama sonuçlarında listelenebilirsiniz.

Fenomen olmak istiyorum diyenler içinse bir influencer ajansı yada influencer şirketi ile çalışma şartı bulunmuyor. Sitemizdeki influencer başvuru formu ile ücretsiz olarak standart üyeliğinizi başlatabilirsiniz. 

Peki Instagram’da İşbirliği Yapan Firmaları Nasıl Bulurum?

Hepsiburada influencer, Trendyol influencerlığı, lcw, vb… ise oldukça popüler. Aynı zamanda da Influencerbul’a kayıt olarak daha fazla markanın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tiktok influencer başvurusu ve Instagram reklam işbirliği yapmak için içeriklerinizi sık ve güncel tutmalı,  takipçilerinizin beğenebileceği paylaşımlarda bulunmalısınız.

Dijital İçerik Üreticiler İşbirliği Yapan Firmaları Nasıl Bulur? 

Bunun için çeşitli influencer bulma siteleri kullanılabilir. Ayrıca Instagram  influencer özelliğide bu amaç için kullanılabilir. Kişisel blog sayfanızı influencer pazarlama yöntemleri ile geliştirerek bir sosyal medya fenomeni olma konusunda önemli bir adım atabilirsiniz. Ancak yinede markalarla işbirliği yapma konusunda, Instagram reklam ve işbirliği için ajansların influencer komisyon oranlarını göz önünde bulundurmanızda fayda var. Influencer pazar yeri olarak sitemizde arama yapan tüm markalar bir aracı olmaksızın direk sizlere ulaşabilmektedir. 

Influencer Fiyatları, Influencer Reklam Ücretleri

Firmalar için en önemli aşamalardan biri ise dijital pazarlama reklam bütçesidir. Influencer arıyorum, nasıl influencer bulabilirim? Bir influencer’a reklam yaptırmak istiyorum.. Peki bunun için Türkiye’de bir influencer ajansı ile çalışmalı mıyım? Bir influencer şirketi bana influencer işbirliği konusunda ne kadar yardımcı olabilir? Ayrıca Instagram fenomen uygulaması ile de arama yapabilir miyim?  Aklınıza takılan tüm bu sorular için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz!